Kilka słów wstępu…

Firmę Technics zna każdy. Przepiękne ponadczasowe wzornictwo połączone z perfekcyjną jakością wykonania czyli sprawdzona recepta na sukces. Sprzęt mimo długiej nieobecności na rynku wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i mimo swoich lat nadal wciąż działa. Ta niezwykła popularność zadecydowała o powrocie marki na co wszyscy liczyli cały czas…

Strona powstała dzięki materiałom własnym autora, osób zaprzyjaźnionych oraz współpracy z Technics Polska. Znajdziesz tu zawsze aktualne informacje, zdjęcia, opisy najciekawszych i najlepszych produktów oraz unikalny sprzęt klasy High End dostępny tylko i wyłącznie na rynku japońskim.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych którzy chcą pochwalić się swoją kolekcją oraz napisać coś o firmie. Najciekawsze i najlepsze kolekcje pokażemy na stronie. Nie prowadzimy wymiany i sprzedaży urządzeń ale odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące Technics.

Technics Info zdobywca nagrody

Autor strony został zwycięzcą w oficjalnym konkursie Technics Polska oraz Audio Video jako właściciel imponującej kolekcji high-endowych modeli Technicsa. Cytujemy za miesięcznikiem Audio Video:

„…Pan Piotr Piekarski jest w posiadaniu niewątpliwie najbardziej imponujacej kolekcji urzadzeń Technicsa w Polsce, a może i w tej części Europy. Bylismy pod wielkim wrażeniem.”, „…Klasą dla siebie okazał się zwycięzca konkursu – pan Piotr Piekarski. Nie tylko ma imponujaca kolekcje Technicsów z najwyższej półki (co widac na zdjęciach), lecz wciąż je kolekcjonuje, kupujac nawet w Japonii!…”

Nagrodzony zestaw to:

SU-C7000v4.0 tylko rynek japoński
SE-A3000v3.0 tylko rynek japoński
SE-A3000 wersja na rynek japoński
SL-P2000 wersja na rynek japoński
SL-Z1000 uniwersalny na cały świat
SH-X1000 uniwersalny na cały świat
RS-B900 tylko rynek japoński
SH-GE100 tylko rynek japoński
SU-C5000 tylko rynek japoński
SB-M800 wersja europejska
SB-M1000 wersja na rynek japoński