SL-G700 oraz SU-G700 w kolorze czarnym

wpis w: Bez kategorii | 0

Doskonały duet dźwiękowy Grand Class w nowym stylu. SL-G700 i SU-G700 dostępne również w kolorze czarnym.

Hamburg, maj 2019

Wzmacniacz stereo SU-G700 i odtwarzacz CD Network / Super Audio SL-G700 przekonują nie tylko wysoką jakością technologii dźwięku. Dzięki innej wersji kolorystycznej lepiej pasują razem w każdym indywidualnym otoczeniu. Od czerwca 2019 roku świadomi stylu Melomani mogą wybierać spośród dwóch kolorów obudowy: oba modele oprócz srebra są również dostępne w klasycznej czerni.

SL-G700 – Cyfrowy odtwarzacz wieloformatowy zapewniający najwyższą możliwą jakość muzyki.

W trakcie niemieckich dni hi-fi w lutym tego roku w Hamburgu Technics zaprezentował nowy odtwarzacz CD Network / Super Audio SL-G700. Jest to cyfrowy odtwarzacz wieloformatowy, który obsługuje najpopularniejsze dziś media – od tradycyjnego CD / SACD do najnowszych formatów hi-res i usług strumieniowych. Wszystkie źródła są reprodukowane w najwyższych możliwych standardach dźwięku. Już w czerwcu 2019 r.będzie dostępny SL-G700 w kolorze srebrnym za RRP o wartości 2,499 euro u specjalistów Hi-Fi. Ponadto odtwarzacz CD jest zalecany jako idealny partner dla wzmacniacza SU-G700.

SU-G700 – Najwyższy zintegrowany stereofoniczny wzmacniacz mocy zapewniający bogactwo szczegółów w wrażeniach dźwiękowych.

Wzmacniacz stereo SU-G700 pozwala na fascynującą autentyczność przyjemności z muzyki. Konsekwentna orientacja na komponenty Technics w klasie referencyjnej zapewnia, że sygnały audio silnika JENO są w pełni cyfrowo przetwarzane i przesyłają minimalny jitter z etapu wejściowego do etapu końcowego. Obwód LAPC przejmuje kalibrację fazy podłączonego głośnika zapewniający idealne wzmocnienie i charakterystykę fazową dla każdego z nich. Niezwykle słabo zniekształcające przełączniki zasilania w których zasilacz jest tak precyzyjny powodują, że unika wahań obciążenia ze względu na odchylenia częstotliwości. W ten sposób wzmacniacz stereo Grand Class SU-G700 staje się standardem w dziedzinie niezakłóconego odtwarzania dźwięku.